World of Warcraft Realmlist Modifier Domovská stránka programu

Základní informace  -  Instalace a zprovoznění  -  FAQ  -  Download  -  Podpora English version

Toto je stará verze webu týkající se neaktuaální verze programu.
Na hlavní stránky programu se dostanete tudy.

Základní informace

Program World of Warcraft Reamlist Modifier je určen pro každého, kdo hraje hru World of Warcraft na více než jednom serveru (například pokud hraje zároveň na oficiálním a zároveň na free serveru). Díky němu již nebudete muset při změně herního serveru nikdy přepisovat soubor realmlist.wtf s adresou serveru. Tento program udělá vše za vás. Jen vyberete, kde chcete hrát a stiskem jednoho tlačítka můžete začít.

A umí toho víc. Při výběru serveru okamžitě vidíte, zda je online. Problém nenastane ani v případě, že se na každý ze serverů připojujete s jinou verzí hry - ke každému serveru můžete zvlášť nastavit, kterou verzi hry má program použít. Mimo to umí také přímo mazat složky WDB (cache hry), WTF (nastavení hry a addonů) a Screenshots.

V budoucnu plánuji přidat ještě možnost přímého nastavení hry rovnou z programu. Jedním kliknutím budete například moci ještě před spuštěním hry vypnout zvuk ve hře a tak nerušeně poslouchat hudbu z jiného zdroje (Winamp atd.).

^ Nahoru ^


Instalace a zprovoznění

Instalace
Nic se nemusí instalovat - program je okamžitě připraven k použití. Rozbalte jej do libovolné složky, kam ale musí jít zapisovat - jinak program nebude příliš fungovat.

První spuštění
Po prvním spuštění programu uvidíte zhruba toto:

firstrun.png, 11 kB

Začněte tím, že programu řeknete, kde nalezne hru. Klikněte na Změnit. Otevře se dialogové okno, kde vyhledáte soubor wow.exe, kterým se hra spouští. Poté potvrďte. V okně programu se okamžitě objeví cesta k vybranému souboru.

pathset.png, 10 kB

Teď je na čase přidat alespoň jeden herní server. Klikněte na Přidat server. Objeví se dialogové okno.
Jako první vyplňte kolonku Jméno serveru. Pod tímto názvem bude server uveden v seznamu serverů. Následuje políčko Adresa serveru. To je nejdůležitější. Sem vložte přesnou adresu serveru - je to ta samá, která se píše přímo do realmlist.wtf, jen bez toho "set realmlist".

servadd.png, 7 kB

Nyní klikněte na Přidat. Nově přidaný server se objevil v seznamu a nyní již lze program bez omezení používat. Když nyní kliknete na Pařit, bude automaticky přepsán realmlist.wtf a hra se spustí. Pro plné využití programu je samozřejmě na místě přidat serverů více, avšak není to podmínkou.

servlist.png, 11 kB

^ Nahoru ^


FAQ

Úspěšně jsem přidal server, program hlásí, že je online, ale tlačítko Pařit je pořád zašedlé. Co s tím?
Zapomněl jste říci programu, kde má hledat spouštěcí soubor WoW. Vyhledejte jej pomocí tlačítka Změnit v hlavním okně programu. Poté by již měla jít hra normálně spustit.


Hraji na dvou serverech, ale na každý z nich se připojuji s odlišnou verzí hry. Četl jsem, že si tento program s takovým problémem hravě poradí. Jak?
Jednoduše vyberte v seznamu jeden ze serverů a klikněte na Editovat. V okně, které se ukáže, zaškrtněte Alternativní umístění WoW a poté klikněte na tlačítko Najít. Najděte na disku verzi hry, se kterou se k danému serveru připojujete a vyberte její spouštěcí soubor (wow.exe). Potvrďte a klikněte na Uložit. Kdykoliv odteď vyberete tento server, program spustí hru z uvedeného umístění.


Při přidávání serveru jsem si k němu pro svou potřebu přidal pár informací. Ty jsem ale po potvrzení už nikde nenalezl. Není tam ta kolonka Další info tak trochu k ničemu?
Není. :) Informace o vybraném serveru jsou od verze 1.03 skryty, protože podle mě mírně škodí vzhledu aplikace a navíc je běžný uživatel nepotřebuje mít pořád na očích. Pokud si přejete mít tyto informace zobrazené, klikněte v hlavním okně programu na tlačítko v podobě černé šipky ukazující dolů. Okno se mírně roztáhne a veškeré informace se ukáží.


Chtěl bych promazat cache hry (WDB), ale nikde nemohu najít jak...
K tomu slouží tlačítko + v hlavním okně programu. Tam naleznete další přídavné funkce programu. V budoucnu bude také obsahovat nastavení hry.


Server, na kterém hraji, používá ochranu proti cheatování a já musím spouštět hru přes jiný soubor než wow.exe. Je možné to v tomto programu nějak nastavit?
Ano je to možné. V nastavení serveru zaškrtněte Používá preloader/C-D, poté klikněte na Najít a vyhledejte soubor, přes který jste spouštěli hru až dosud. Potvrďte a uložte.


Může někdy program ukázat, že je server offline, přestože to není pravda?
Ano může, bohužel se mi tento problém zatím nepodařilo vyřešit. Ve většině případů ale status ukazuje správně. Pokud program nahlásí, že je server offline a vy se chcete ujistit, že to tak skutečně je, klikněte na server v seznamu ještě jednou. Status se obnoví a pokud i poté hlásí to samé, určitě se nepřipojíte.


^ Nahoru ^


Download

   World of Warcraft Realmlist Modifier 1.04 CZ (292kB, ZIP)

   World of Warcraft Realmlist Modifier 1.04 EN (292kB, ZIP)

^ Nahoru ^


Podpora

Veškeré dotazy, návrhy a připomínky můžete směřovat na tyto kontakty:

ICQ: 291517049
E-mail: jena [dot] s [at] centrum [dot] cz

^ Nahoru ^